FreakiDreamz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za najstnike
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forumu smo končno dodali vse podforume ,samo da še niso vsi popolnoma skladni in dokončani tak da forum bomo en× toti mesec al pa nasledni dokončali...Valda pa da se že pripravlamo za nasledno temo tak da točno zarad tega malo dalje traja... Wink

 

 2. poglavje

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
slovenka5
SpecialDreamer
SpecialDreamer
slovenka5


Libra Posts : 308
Freaklonsi : 78
Join date : 16/11/2009
Age : 27
Živim... : Ljubljana

2. poglavje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: 2. poglavje   2. poglavje I_icon_minitimeNed Feb 07, 2010 10:53 am

Oh Crap
2. poglavje


'Gospodič Novak. Neopravičena ura že prvi dan v novem šolskem letu. Vidim da letos ne bo prav drugače kot lani.' je rekla učiteljica, 'Gospodič Novak' pa je le zavil z očmi. 'No, kje sem ostala? Ah, saj res, pri novi učenki. No, pridi kar pred tablo in se sama predstavi.' je rekla prijazno, jaz pa bi jo najraje zadavila. Kako me mora poklicati pred tablo, nova sem, vsi ki sem jih do zdaj spoznala me sovražijo (razen Eve), zdaj pa še eno ponižanje pred celim razredom. Vseeno sem vstala ter nadela moj 'fake smile' in odkorakala pred tablo. Nekaj časa sem gledala po razredu in končno izustila: 'Jaz sem Monika. Stara sem 14 in julija smo se preselili sem.' . Sploh me ni nihče jemal resno, noben ni poslušal temu kar sem govorila. Ni imelo smisla nadaljevati zato nisem rekla nič več. 'Dobrodošla med nami, vso srečo ti želim v tem šolskem letu!' je rekla učiteljica. In te njene sreče bom letos še kako rabila.
Zazvonilo je. Odšli smo v učilnico matematike. Učiteljica je zelo stara, nesramna, ter pljuva med tem ko govori. Vem iz izkušenj saj sedim v prvi vrsti. Ko je bilo konec matematike je zvonec naznanil glavni odmor. Odšli smo v jedilnico kjer smo pomalicali. Sedela sem zraven Eve in Žana. Žan je gej. Povedal mi je že takoj ko sem ga spoznala. Zalo je bil prijazen do mene, za razliko od Zale, ki je bila med malico zelo nadležna.

Več v tretjem poglavju!
Nazaj na vrh Go down
http://tea-party.slovenianforum.com/
JastAvii
FreakiTeen
FreakiTeen
JastAvii


Pisces Posts : 110
Freaklonsi : 134
Join date : 05/12/2009
Age : 28
Živim... : tm kt moj uroššek(L)

2. poglavje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 2. poglavje   2. poglavje I_icon_minitimePon Feb 08, 2010 1:53 am

gej???
wow....drgač je pa fulllllllllll ql!!!
res...komi čaka tretje poglauje...
Nazaj na vrh Go down
slovenka5
SpecialDreamer
SpecialDreamer
slovenka5


Libra Posts : 308
Freaklonsi : 78
Join date : 16/11/2009
Age : 27
Živim... : Ljubljana

2. poglavje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 2. poglavje   2. poglavje I_icon_minitimePon Feb 08, 2010 12:46 pm

ma ja, rekla sm si da bi rada d je mal drgač pa da bo en gej Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://tea-party.slovenianforum.com/
JastAvii
FreakiTeen
FreakiTeen
JastAvii


Pisces Posts : 110
Freaklonsi : 134
Join date : 05/12/2009
Age : 28
Živim... : tm kt moj uroššek(L)

2. poglavje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 2. poglavje   2. poglavje I_icon_minitimeSre Maj 19, 2010 11:40 am

uffff....
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





2. poglavje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: 2. poglavje   2. poglavje I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
2. poglavje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» 1. poglavje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
FreakiDreamz :: [Slovenka5] Oh Crap!-
Pojdi na: