FreakiDreamz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za najstnike
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forumu smo končno dodali vse podforume ,samo da še niso vsi popolnoma skladni in dokončani tak da forum bomo en× toti mesec al pa nasledni dokončali...Valda pa da se že pripravlamo za nasledno temo tak da točno zarad tega malo dalje traja... Wink

 

 Odsotnosti

Go down 
+4
@Tinčuuu.
The.Lavril
DemiLovato
Girl.^^
8 posters
AvtorSporočilo
Girl.^^
FreakiFan
FreakiFan
Girl.^^


Posts : 481
Freaklonsi : 615
Join date : 15/11/2009

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeČet Nov 19, 2009 6:55 am

ODSTONOSTI

Upamo da bote upoštevali pa sem napisali če bi kam šli al pa nei mogli začasno hoit sem gor.tak da se še lahko potegujete za GoldFreak naziv..če pa pozabiš napisat pa morš dneve štet use od začetka..pa tut če ti manka 1 dan tak da boite RES POZORNI!
Nazaj na vrh Go down
DemiLovato
FreakiTeen
FreakiTeen
DemiLovato


Posts : 35
Freaklonsi : 41
Join date : 15/11/2009

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeČet Nov 19, 2009 12:50 pm

Danes me ne bo ker sem pri babici , pa tudi jutri zvečer me ne bo ker grem ven.Pogrešajte me ... Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
The.Lavril
FreakiFan
FreakiFan
The.Lavril


Posts : 616
Freaklonsi : 811
Join date : 14/11/2009
Živim... : Maribor

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeČet Nov 19, 2009 12:53 pm

Itq da te bomo...Aia...Pa ko bo mozno narei Demi Lovato temo...pod dosney stars
Wink
Nazaj na vrh Go down
http://freakidreamz.omgforum.net/
@Tinčuuu.
FreakiKid
FreakiKid



Posts : 5
Freaklonsi : 6
Join date : 17/11/2009

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeSre Dec 16, 2009 7:28 am

Oprostite, ampak jaz do počitnic ne bom na forumu, ker se morm učit.
Nazaj na vrh Go down
slovenka5
SpecialDreamer
SpecialDreamer
slovenka5


Libra Posts : 308
Freaklonsi : 78
Join date : 16/11/2009
Age : 27
Živim... : Ljubljana

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeTor Dec 22, 2009 1:20 pm

mene zdej ful časa ni blo gor in bi se rada opravičla ampak ni mi hotl strani odpret in nism mogla gor.
Nazaj na vrh Go down
http://tea-party.slovenianforum.com/
Girl.^^
FreakiFan
FreakiFan
Girl.^^


Posts : 481
Freaklonsi : 615
Join date : 15/11/2009

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeSre Dec 23, 2009 5:31 am

slovenka5 je napisal/a:
mene zdej ful časa ni blo gor in bi se rada opravičla ampak ni mi hotl strani odpret in nism mogla gor.

no ja naj bo ampak zakaj nisi kontakritala pač eno izmed admink al pa freakidreamz mail poslala,pa bi probali odpravit težave. Smile
Nazaj na vrh Go down
slovenka5
SpecialDreamer
SpecialDreamer
slovenka5


Libra Posts : 308
Freaklonsi : 78
Join date : 16/11/2009
Age : 27
Živim... : Ljubljana

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeSre Dec 23, 2009 10:44 am

bom drugič Smile
Nazaj na vrh Go down
http://tea-party.slovenianforum.com/
Moiiić*
FreakiTeen
FreakiTeen
Moiiić*


Posts : 58
Freaklonsi : 62
Join date : 25/12/2009

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimePet Dec 25, 2009 2:44 pm

ne bo me za novo leto in to ta dan prav nič ker bom praznovala Silly
Nazaj na vrh Go down
animal-
FreakiTeen
FreakiTeen
animal-


Posts : 101
Freaklonsi : 115
Join date : 22/12/2009

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimePet Dec 25, 2009 10:56 pm

mene od 26.12.2009-2010 nebo ker gremo na krvavec
Nazaj na vrh Go down
The.Lavril
FreakiFan
FreakiFan
The.Lavril


Posts : 616
Freaklonsi : 811
Join date : 14/11/2009
Živim... : Maribor

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimePon Dec 28, 2009 3:19 am

Mene ni blo zaj od četrtka 24.12.09 pa pol do fščeraj 27.12.09 ker je net crkno pa še komp sn si mogla podret zarad tega ker sn na enem zloo okuženem forumu (to kaj naš nikoli neo) ratala trojanara (trojanskli kojn) no ja ni priporočeno it kr na fsak forum soa našemu def. seveja lahko zaupate...


Se bi opravačla fsem članom ker me ni blo ker sn fseeno adminka...Sao se verjetno noen nea zameri xD Embarassed
Nazaj na vrh Go down
http://freakidreamz.omgforum.net/
DemiLovato
FreakiTeen
FreakiTeen
DemiLovato


Posts : 35
Freaklonsi : 41
Join date : 15/11/2009

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimeSob Jan 09, 2010 2:10 pm

jaz se opravičujem ker me zdaj nekaj dni ni bilo gor ampak mi je prav tako računalnik staknu trojanski konj na forumu IZBRISANO tak da ne hodite na ta forum !
Nazaj na vrh Go down
slovenka5
SpecialDreamer
SpecialDreamer
slovenka5


Libra Posts : 308
Freaklonsi : 78
Join date : 16/11/2009
Age : 27
Živim... : Ljubljana

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimePon Jan 11, 2010 1:37 pm

mene ne bo od petka zju3 do sobote zvečer ker gremo s šolsko medacijo nekam...
Nazaj na vrh Go down
http://tea-party.slovenianforum.com/
<3
FreakiKid
FreakiKid
<3


Scorpio Posts : 23
Freaklonsi : 29
Join date : 28/01/2010
Age : 26
Živim... : on computer

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimePet Jan 29, 2010 11:01 am

Mene ne bo od danes do #21.februarja ; reeees si žeeeelim, da bi lahko kaj prišla na forum, ampak nebom mela niti 5 sekund časa, ker mam v šooli gužvo & smučat se gremo v Avstrijo - - > pooogrešala vaas boom
Nazaj na vrh Go down
The.Lavril
FreakiFan
FreakiFan
The.Lavril


Posts : 616
Freaklonsi : 811
Join date : 14/11/2009
Živim... : Maribor

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimePet Jan 29, 2010 11:03 am

Aia....Škoda da greš ne'''.. No ja to neo fplivalo na tvoje potegovanje za goldFreaka meseca... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://freakidreamz.omgforum.net/
<3
FreakiKid
FreakiKid
<3


Scorpio Posts : 23
Freaklonsi : 29
Join date : 28/01/2010
Age : 26
Živim... : on computer

Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitimePet Jan 29, 2010 11:04 am

ja bo ja, ampak tako kot sem napisala v opisu, me več kot pol življenja ni doma, tako da ...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Odsotnosti Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Odsotnosti   Odsotnosti I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Odsotnosti
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
FreakiDreamz :: FREAKI DREAMZ :: Obvestila-
Pojdi na: