FreakiDreamz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum za najstnike
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava
Forumu smo končno dodali vse podforume ,samo da še niso vsi popolnoma skladni in dokončani tak da forum bomo en× toti mesec al pa nasledni dokončali...Valda pa da se že pripravlamo za nasledno temo tak da točno zarad tega malo dalje traja... Wink

 

 Opominski sistem (bananje)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
The.Lavril
FreakiFan
FreakiFan
The.Lavril


Posts : 616
Freaklonsi : 811
Join date : 14/11/2009
Živim... : Maribor

Opominski sistem (bananje) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Opominski sistem (bananje)   Opominski sistem (bananje) I_icon_minitimeSob Dec 05, 2009 4:04 am

OPOMINSKI SISTEM (bannanje)
Ok povedla vam bi da smo zaceli z bananjem...
Se ne da bi vas strasli sao NE SE NEPRIMERNO obnasat...
to smo uvedli sao zarad ene clanice [You must be registered and logged in to see this link.]...
Banali smo jza nekaj dni (3)...Zarad NEPRIMERNEGA OBNASANJA
Recimo da je to neke vrste opomin...

TORAJ uvedli smo opominski sistem..:
1.Opozorilo prek ZS ali pod FREAK opis
2.Te benamo za nekaj dni
3.Nisi vec na forumu
(to bo prikazano s slikami...Kak:slike rec. klicajev bojo pod vasimi avatarji in rec. ko vam poslemo opozorilo po ZS/zasebnih sporocilih bo en klicaj zbrisan)


No ne mislite da zaj ce povete svoje mnenje da vas bomo nekaj benali al pa opozarjali...Pac glede hudih prekrskov je ban,opozorilo al pa da letenje is foruma...Sporocimo in pokazemo vam slike ko se sistem uvede..
Nazaj na vrh Go down
http://freakidreamz.omgforum.net/
Moiiić*
FreakiTeen
FreakiTeen
Moiiić*


Posts : 58
Freaklonsi : 62
Join date : 25/12/2009

Opominski sistem (bananje) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opominski sistem (bananje)   Opominski sistem (bananje) I_icon_minitimePet Dec 25, 2009 2:45 pm

oh prav zmrazi me če pomislim da bi me ločli od te prečudovite stvarce Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
The.Lavril
FreakiFan
FreakiFan
The.Lavril


Posts : 616
Freaklonsi : 811
Join date : 14/11/2009
Živim... : Maribor

Opominski sistem (bananje) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opominski sistem (bananje)   Opominski sistem (bananje) I_icon_minitimePon Dec 28, 2009 3:15 am

Thx...Sao pač mormo to tud uvest ...No ja se nei če nei blo Miss čeprav se je zaj malo popravla sao fseeno ne...
Nazaj na vrh Go down
http://freakidreamz.omgforum.net/
Bučka.!
FreakiTeen
FreakiTeen
Bučka.!


Cancer Posts : 41
Freaklonsi : 47
Join date : 20/02/2010
Age : 25
Živim... : V Mojem preljubem Kočevju!!

Opominski sistem (bananje) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opominski sistem (bananje)   Opominski sistem (bananje) I_icon_minitimeSob Feb 20, 2010 1:25 am

Moiiić* je napisal/a:
oh prav zmrazi me če pomislim da bi me ločli od te prečudovite stvarce Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Opominski sistem (bananje) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Opominski sistem (bananje)   Opominski sistem (bananje) I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Opominski sistem (bananje)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
FreakiDreamz :: FREAKI DREAMZ :: Obvestila-
Pojdi na: